تامیران

شرکت تامیران از سال 1382 در زمینه سیستمهای نظارت تصویری و حفاظتی شروع به کار نموده و کامل ترین عرضه کننده سیستهای مدار بسته و تجهیزات جانبی در سطح کشور می باشد.

فروشگاه شرکت واقع در خیابان جمهوری تقاطع حافظ ساختمان بزرگمهر طبقه اول پلاک 51 می باشد که توزیع کننده عمده انواع دوربین مدار بسته و لوازم جانبی میباشد و همچنین در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های خصوصی و دولتی فعالیت داشته و آماده همکاری می باشد.

استراتژی شرکت ایجاد اعتماد متقابل فی مابین مشتریان و خود و همچنین ارائه مطلوب ترین خدمات از قبیل مشاوره و ارائه راهکارهای نظارت تصویری مبتنی بر دوربین مدار بسته بوده که با اتکا به خداوند و نیروی کار جوان و فعال و متخصص خود تا کنون در تمامی مراحل موفق بوده است .

محصولات ما از معتبر ترین تولید کنندگان دوربین مدار بسته دنیا از قبیل هایک ویژن ، سامسونگ و دیگارد می باشد. کلیه محصولات فوق دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن ، پشتیبانی لازم را از مشتری های خود به عمل می آورد .

تامیران ا عتبار را ارزنده ترین سرمایه ای می داند که از دست دادن آن به مصداق عدم موفقیت است. به همین دلیل تمامی توجه خود را به رضایت مشتریان معطوف نموده و از طریق بخش پشتیبانی ،خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات را برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر مشتریان ارائه می دهد.

تامیران پیشرفت خود را در گرو دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود می داند و از طریق ارتباط عمومی نظرات مشتریان را پیرامون محصولات و خدمات جویا می شود.

:چشم انداز

نگاه ما بسوی آینده است، همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی بکار گیری و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی دنیا و در پایان تامیران ، به دنبال بهترین هاست و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می داند.

کيفيت محوري

در توليد محصولات هایک ویژن هيچ قدمي بدون اطمينان از حفظ بالاترين سطح کيفيت برداشته نشده است

آزمايشات انجام شده بر روي محصولات ما ، شما را دلگرم خواهد کرد، در قسمت تأييديه ها گزارشات اين آزمايشات را بخوانيد

Image 01

کاتالوگ محصولات

شما ميتوانيد کاتالوگ محصولات تاميران را از اين قسمت دانلود کنيد

Image 02

آموزش

براي ديدن مقالات و مطالب آموزشي تاميران از اين قسمت استفاده کنيد

Image 03

گارانتي

براي ديدن شرايط و ضوابط گارانتي محصولات تاميران از اين قسمت استفاده کنيد

Image 04

نصب دوربين مداربسته

انتخاب و نصب دوربين مدار بسته نياز به تخصص دارد جهت کسب اطلاعات بيشتر وارد شويد

Image 05

تاييديه ها

براي ديدن تاييديه ها و گواهينامه هاي شرکت تاميران از اين قسمت استفاده کنيد