پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

نمایندگی هایک ویژن تهران

هایک ویژن, دوربین مداربسته هایک ویژن, دوربین هایک ویژن به همراه لیست قیمت, خرید دوربین مداربسته هایک ویژن به صورت مستقیم از نمایندگی مرکزی هایک ویژن


day&night در دوربین مداربسته چیست؟

Day & Night به قابلیت هایی گفته می شود که جهت ایجاد تصویر بهتر در دوربین مدار بسته در ساعات روز و شب استفاده می ­شود.

دید در شب مادون قرمز :

مهم ترین قابلیت دوربین مدار بسته در رابطه با day & Night دید در شب infrared با مادون قرمز می­ باشد. دید در شب مادون قرمز در گرفتن تصویر در طول شب  در محیط های با تاریکی مطلق یا همان صفر لوکس به دوربین کمک می­ کند. از آنجایی که دوربین در طول روز دارای نور کافی برای گرفتن تصویر می­ باشد، پرژکتور مادون قرمز دوربین مداربسته روشن نمی­شود. با کاهش نور محیط از سطح استاندارد حسگر نور دوربین فرمان روشن شدن LED های مادون قرمز را می­دهد.

فیلتر مادون قرمز :

فیلتر Infrared یا مادون قرمز نوعی فیلتر نوری می­ باشد که از عبور نور مادون قرمز جلوگیری می کند. در دوربین های مداربسته معمولا چیپ تصویر طوری ساخته می­شود که دارای حساسیت خوبی به نور Infrared باشد، این باعث می­شود در طول شب و با فعال شدن چراغ های Infrared دوربین تصویر بهتری داشته باشد. البته این موضوع مشکلاتی را در طول روز بوجود می ­آورد. در طول روز بخاطر وجود نور مادون قرمز زیاد در محیط، دوربین باجذب آن، دچار اختلال در رنگ می­گردد. برای رفع این مشکل از یک فیلتر مادون قرمز بر روی لنز دوربین در طول روز استفاده می شود. با رسیدن شب و تاریک شدن محیط، سنسور نور به طور همزمان فیلتر مادون قرمز را برداشته و چراغ های مادون قرمز را فعال می­ کند.

سیاه و سفید شدن تصویر:

نور مادون قرمز بدون رنگ است (درواقع بازه رنگ های مرئی را نشان نمی دهد) بنابراین اگر با روشن شدن چراغ های مادون قرمز دوربین همچنان سعی به ساختن تصویر رنگی کند، تصویر اصلا رنگ مناسبی نخواهد داشت. از سوی دیگر دوربین ها اغلب دارای نویز کمتری در تصویر سیاه و سفید هستند، بنابراین با سیاه و سفید شدن تصویر میزان نویز تصویر هم که بخاطر تقویت الکترونیکی یا ACC ایجاد شده کاهش پیدا می­کند.

دوربین مدار بسته هایک ویژن  از کدام یک از قابلیتهای فوق در عملکرد Day & Night بهره می برد؟

بیشتر دوربین های هایک ویژن از هر سه قابلیت فوق به صورت همزمان استفاده می کنند. همچنین دوربین های پیشرفته تر هایک ویژن دارای قابلیت­های پیشرفته تری هم برای مبارزه با کاهش کیفیت تصویر در طول تاریکی هستند.

هایک ویژن نمایندگی هایک ویژن

هایک ویژن | نمایندگی هایک ویژن | نمایندگی هایلوک

هایک ویژن | نمایندگی هایک ویژن

شرکت تامیران (تدبیر الکترونیک امن ایرانیان) به عنوان بزرگ ترین نماینده هایک ویژن توزیع کننده دوربین مدار بسته هایک ویژن و هایلوک در ایران افتخار دارد تا با استفاده از شبکه فروش گسترده خود در سراسر کشور و بهره مندی از گروه فنی متخصص اقدام به خدمت رسانی در زمینه طراحی، فروش و پیاده سازی شبکه ها و سیستم های حفاظتی و امنیتی نماید.

شرکت تامیران مجموعه ای تخصصی در زمینه طراحی و ارائه راهکارهای حرفه ای، سیستم های حفاظتی هایک ویژن می باشد. تامیران علاوه بر فروش محصولات هایک ویژن در تمامی مراحل از خرید تا نصب و راه اندازی مشتریان خود را همراهی می نماید.

ارائه راهکارهای متناسب با بوجه و کاربرد تجهیزات برای مشتری یکی از اصول مشتری مداری تامیران می باشد.

تامیران با در اختیار داشتن تنوع محصولات بالا و همچنین دارا بودن تیم حرفه ای در بخش های فروش، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش، توانسته است به اعتماد شما مشتریان گرامی احترام بگذارد و از همین رو خدا را شاکر هستیم که توانسته ایم تامیران را در صنعت تجهیزات نظارتی به نامی قابل اطمینان تبدیل نماییم.

درباره هایک ویژن

هایک ویژن (Hikvision) یک شرکت چینی فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیستم های حفاظتی دنیا است. تخصص اصلی هایک ویژن تولید تجهیزات مرتبط با نظارت تصویری (دوربین مدار بسته و تجهیزات وابسته) است. هایک ویژن کار خود را از سال ۲۰۰۱ آغاز کرد و در پانزده سال گذشته توانسته بخش بزرگی از سهم بازار تجهیزات امنیتی و نظارت تصویری دنیا را از آن خود کند.

می توان گفت دوربین هایک ویژن تنها محصولی در ایران است که به صورت مشترک در پروژه های کوچک (خانه ها، واحدهای اداری و تجاری کوچک و …) و پروژه های بسیار بزرگ (پالایشگاه ها، کارخانه های بزرگ و …) مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این موضوع تولید دامنه بسیار وسیعی از محصولات با توجه به نیاز مشتریان است. به طوری که محصولات سری اقتصادی هایک ویژن می توانند با برخی از ارزان قیمت ترین تجهیزات حفاظتی در ایران رقابت کنند و همچنان کیفیت و استانداردهای خود را حفظ کنند.